Přihlášení do Moodle   Přihlášení do ISVOŠ
  • Studium v dosahu Prahya v chráněné přírodní oblasti

  • ErasmusBelfast, München

  • Co rozvíjíme? - chápání, komunikaci, zručnost.

  • Děti do světa neuvádíme,ale s dětmi svět tvoříme!

  • Studentské prostředí

  • Venkukolem školy

  • Uvnitřve škole

Aktuální oznámení

Přijímací řízení pro školní rok 2022/2023 bylo ukončeno

 

Příprava plánované rekonstrukce

Právě v těchto dnech a týdnech běží na plné obrátky přípravná fáze plánované (významné) rekonstrukce objektu Svatojánské koleje a přilehlého parku. S nadějí sledujeme snahu vlastníka budovy (Arcibiskupství pražské) o zvelebení této národní kulturní památky. Po dlouhých 70-ti letech by v následujících letech mělo dojít k zásadní avšak citlivé opravě například hlavních inženýrských sítí, vybraných podlah, renovaci či výměně všech oken, fasád i ke zvelebení podstatné části přilehlého parku.

Při místních poradách a konzultacích s památkáři se kromě hlavního architekta potkáváme i se zástupci nejrůznějších profesí, jejichž úkolem je připravit veškeré podklady pro podání žádosti o dotaci z tzv. IROPu. Příprava projektu je zásadní věcí, takže není výjimkou pečlivé hledání dobových informací, fotografií, odborná realizace sond či návštěva Svatojánského obecního muzea, ve kterém je podstatná část zdejší historie zdokumentována.

Držme si palce…

Reportáž z konference Projektu VOV a její záznam

Déle než tři roky jsem společně s Jabokem, Caritas a dalšími VOŠ pracovali na vizi a koncepci VOŠ jako profesního terciárního vzdělávání. Během tohoto období jsme připravili mnoho materiálu, které nám umožní tuto vizi naplňovat. Vše bylo prezentováno během konference 9. září 2021. 

Záznam konference je zde: Příprava profesionálů pro 21.století.

Krátké zhodnocení konference je zde.

Starší oznámení

Nejbližší akce

Se srdcem vytvořil manGoweb