Přihlášení do Moodle   Přihlášení do ISVOŠ
  • Studium v dosahu Prahya v chráněné přírodní oblasti

  • ErasmusBelfast, München

  • Co rozvíjíme? - chápání, komunikaci, zručnost.

  • Děti do světa neuvádíme,ale s dětmi svět tvoříme!

  • Studentské prostředí

  • Venkukolem školy

  • Uvnitřve škole

Příměstské tábory

Svatojánská kolej pod vedením odborného garanta – Dr. Noemi Bravené pořádá  oblíbené  příměstské tábory pro děti předškolního a mladšího školního věku. Kvalitní a promyšlený program využívá mimořádného přírodního prostředí a velkorysých prostor školy. Za příznivého počasí je program ve školním parku a okolí. Ve vnitřních prostorách mají děti k dispozici hernu, tělocvičnu, keramickou dílnu. Celodenní stravu a pitný režim zajišťuje školní jídelna. Zázemí a bezpečnost zajišťuje personál školy. Cílem našeho pedagogického působení je smysluplně a radostně strávený  čas s dětmi, který vytváří podmínky přirozeného rozvoje. Spokojenost a bezpečnost Vašich dětí je naší prioritou.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2019

8. 7. – 12. 7. 2019  PRŮZKUMNÍCI

Co děti u nás čeká? Spousta zábavy. Děti budou převážně venku. Naším cílem je v dětech podpořit lásku k přírodě, zvířatům, pohybovým aktivitám a rozvíjení kreativity, zručnosti a týmové práce. Na děti bude čekat setkání s živým psem, ukázka výcviku psů, seznámení s přírodou v okolí Svatého Jana pod Skalou a jedno malé zážitkové překvapení.

Plakát ke stažení zde: Průzkumníci

15. 7. – 19. 7. 2019  ASTERIX A OBELIX

Tématem příměstského tábora je příběh Asterixe a Obelixe a míchání kouzelného lektvaru. Povíme si něco o příběhu Asterixe a Obelixe. Podíváme se spolu do přírody, kde se naučíme poznávat a stopovat zvířátka. Naučíme se také něco o bylinkách. Ty si usušíme a vyrobíme si herbář. Z dalších přírodnin si vyrobíme jednoduché zbraně a naučíme se s nimi bojovat. Vyrobíme si táborová trička. Děti se zde naučí pracovat s různými materiály, s textilií a s barvami. Děti si domů odnesou nejen hezké vzpomínky, ale i ručně vyrobené předměty.

Plakát ke stažení zde:  Asterix a Obelix

Informace pro rodiče zde: Pokyny pro rodiče

22. 7. – 26. 7. 2019  POHÁDKOVÝ TÝDEN

Přijďte se za námi podívat na kouzelné místo, které nás přenese do pohádek. Pomocí úkolů a her zjistíme, jak to v pohádkách bylo a odhalíme jejich krásu a tajemství. Během týdne se zaměříme na nejznámější pohádky, které se vypráví už věky věků. Jestli máš rád pohádky, tak náš tábor je přímo pro Tebe!

Plakát ke stažení zde: Pohádkový týden

26. 8. – 30. 8. 2019  OUTDOOR

Jak název napovídá, náš příměstský tábor bude sestávat z venkovních aktivit – OUTDOOR (pro děti od 6ti let). Zaměříme se společně především na známé sporty, které je možné provozovat v krásné přírodě v okolí Svatojánské koleje. Seznámíme se se základními pravidly různých druhů sportů a zároveň se naučíme pohybovat takovým způsobem, abychom se nezranili. Osvojíme si několik společenských týmových her. Pomůžeme si různými historicky známými metodami při zvyšování výkonnosti, jako je třeba zpěv při dálkovém pochodu. Srdečně zveme všechny, kteří milují pohyb a nestydí se to dát znát.

Plakát ke stažení zde: Outdoor 

 

Cena za týdenní program je 1700,00 Kč včetně stravy (2 x svačina a oběd). Nabízíme sourozeneckou slevu – cena za 1 dítě je 1550,00 Kč.

Je možné přihlásit děti i na jednotlivé dny v týdnu (cena za 1 den je 350,00 Kč).

Děti přijímáme od 4 let věku.

Program začíná v 8.00 hod, ale děti přebíráme od 7.30 hod. Pokud je to nutné, je možné po předchozí domluvě přebírat děti již v 7.00 hod. Děti by měly být vyzvednuty do 17.00 hod.

 

 

 

Zde si můžete stáhnout závaznou přihlášku: Přihláška

Přihlášku, prosíme, naskenujte a odešlete e-mailem na: ubytovani@svatojanskakolej.cz

Přihlašovat se můžete také telefonicky u paní Renaty Bartošové: telefon:  739 220 751

Příjem přihlášek bude ukončen ke dni 30. 6. 2019 pro červencové termíny a ke dni 15. 7. 2019 pro srpnový termín!

 

                            

Se srdcem vytvořil manGoweb