Přihlášení do Moodle   Přihlášení do ISVOŠ
  • Studium v dosahu Prahya v chráněné přírodní oblasti

  • ErasmusBelfast, München

  • Co rozvíjíme? - chápání, komunikaci, zručnost.

  • Děti do světa neuvádíme,ale s dětmi svět tvoříme!

  • Studentské prostředí

  • Venkukolem školy

  • Uvnitřve škole

Příměstské tábory

Svatojánská kolej pod vedením odborného garanta – Dr. Noemi Bravené pořádá  oblíbené  příměstské tábory pro děti předškolního a mladšího školního věku. Kvalitní a promyšlený program využívá mimořádného přírodního prostředí a velkorysých prostor školy. Za příznivého počasí je program ve školním parku a okolí. Ve vnitřních prostorách mají děti k dispozici hernu, tělocvičnu, keramickou dílnu. Celodenní stravu a pitný režim zajišťuje školní jídelna. Zázemí a bezpečnost zajišťuje personál školy. Cílem našeho pedagogického působení je smysluplně a radostně strávený  čas s dětmi, který vytváří podmínky přirozeného rozvoje. Spokojenost a bezpečnost Vašich dětí je naší prioritou.

Cena za týdenní program je 1950,- Kč včetně stravy (2 x svačina a oběd). Nabízíme sourozeneckou slevu – cena za 1 dítě je 1800,- Kč.

Je možné přihlásit děti i na jednotlivé dny v týdnu (cena za 1 den je 390,- ).

Děti přijímáme od 4 let věku.

PROGRAM začíná v 8.00 hod, ale děti přebíráme od 7.30 hod. Pokud je to nutné, je možné po předchozí domluvě přebírat děti již v 7.00 hod. Děti by měly být vyzvednuty do 17.00 hod.

INFORMACE:

Na příměstský tábor dejte dítěti malý batůžek, v kterém bude mít láhev s pitím, pláštěnku nebo bundu proti dešti, jednu čistou roušku v sáčku, plyšáka (pro účely poledního odpočinku), můžete též dítěti dát nějakou sladkost (prosíme nedávat čokolády). I přesto, že je tráva posečená, je ráno v prostorách parku rosa, můžete proto přibalit dětem gumáky (podepsané). Vedoucí PT dohlédnou na to, aby pak dítě bylo přezuto do jiných bot v případě výletu nebo v čase, kdy již svítí sluníčko a není nutné mít gumáky. Je zbytečné, aby pak děti celý den chodily v mokrých botách. Ráno dejte dětem teplou mikinu, příp. bundu – vše lze potom nechat pro případ výletu v parku v zastřešeném místě vyhrazeném pro PT, tj. dítě to nebude celý den nosit v batohu. Také je vhodné dát dětem s sebou náhradní oblečení na převléknutí (pro případ zmoknutí nebo namočení), může být rovněž ponecháno na vyhrazeném místě.

Škola má k dispozici dezinfekci, v případě, že má dítě vlastní z důvodu alergie na anticovidovou dezinfekci, předejte ji vedoucím PT při předávání dítěte. Podle platné legislativy nesmí vedoucí PT vyndat dítěti klíště. V případě, že si to přejete bezprostředně po zjištění této skutečnosti u Vašeho dítěte, oznamte to při předávání dítěte vedoucím PT.

V případě, že budou mít vedoucí PT další instrukce vztahující se k tématu tábora, osloví Vás přímo e-mailem.

 

Zde si můžete stáhnout závaznou přihlášku: přihláška

Přihlášku, prosíme, naskenujte a odešlete e-mailem na: ubytovani@svatojanskakolej.cz

Přihlašovat se můžete také telefonicky u paní Renaty Bartošové: telefon:  739 220 751, 312 256 058

 

 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022

 

11.7.-15.7.2022    ZA POKUSEM KOLEM SVĚTA

 

18.7.-22.7.2022   ŠKOLA ČAR A KOUZEL

Chceš se stát kouzelníkem a získat kouzelnické vysvědčení? Vydej se s námi za dobrodružstvím a navštiv školu čar a kouzel, kde sám studoval slavný kouzelník Harry Potter.

Spolu se naučíme poznat fantastická zvířata a kde je najít. Naučíme se vyrobit lektvary z bylin a rostlin a uděláme si zajímavé pokusy. Ukážeme ti krásnou přírodu kolem nás a zahrajeme si spoustu zábavných her. Čeká tě hodně zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Náš příměstský tábor proběhne od 18.7. – 22.7. 2022 ve Svatém Janu pod Skalou, v zahradě školy Svatojanské koleje.

 

 

25.7.-29.7.2022   ROBINSONOVO VELKOLEPÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo ocitnout se na pustém ostrově? A zkoušet nové výzvy? S námi to můžete na pět dní zažít. Loď vyplouvá 25. 7. 2022 a zpět do přístavu se vrátíme 29. 7. 2022. Naším ostrovem bude okolí Svatého Jana pod Skalou. Vašimi spolu-trosečníky budou studentky Svatojánské koleje. Na pomoc nám bude deník Robinsona Crusoe… tedy pokud se nám ho podaří najít.

Neváhejte, nečekejte, na loď rychle naskákejte!

 

 

22.8.-26.8.2022   PUTOVÁNÍ POHÁDKAMI BRATŘÍ GRIMMŮ

Prozkoumejte s námi ve Svatém Janu pod Skalou svět bratří Grimmů a jejich světoznámé příběhy. Každý den prožijeme jednu pohádku a dozvíme se, jak vyhrálo dobro nad zlem. Společně budeme překonávat nástrahy a zažívat dobrodružství. Přijďte, rozšiřte si u nás pohádkové znalosti a seznamte se s tím, jak zvítězit v každé nepříjemné situaci. Budeme se na vás velmi těšit. Pohádkám zdar!

 

Дата: 22.8-26.8.2022

Місце: Svatý Jan pod Skálou (автобусна зупинка знаходиться поруч)

Тема табору : МАНДРУВАННЯ КАЗКАМИ БРАТІВ ГРІММ

Ціна: БЕЗКОШТОВНО

Для дітей з України віком 4-8 років

Заявки щонайшвидше надсилати на електронну адресу :

ubytovani@svatojanskakolej.cz

Або за номером:

739 220 751,

312 256 058

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            

Se srdcem vytvořil manGoweb