Přihlášení do Moodle   Přihlášení do ISVOŠ
  • Studium v dosahu Prahya v chráněné přírodní oblasti

  • ErasmusBelfast, München

  • Co rozvíjíme? - chápání, komunikaci, zručnost.

  • Děti do světa neuvádíme,ale s dětmi svět tvoříme!

  • Studentské prostředí

  • Venkukolem školy

  • Uvnitřve škole

Příměstské tábory

Svatojánská kolej pod vedením odborného garanta – Dr. Noemi Bravené pořádá  oblíbené  příměstské tábory pro děti předškolního a mladšího školního věku. Kvalitní a promyšlený program využívá mimořádného přírodního prostředí a velkorysých prostor školy. Za příznivého počasí je program ve školním parku a okolí. Ve vnitřních prostorách mají děti k dispozici hernu, tělocvičnu, keramickou dílnu. Celodenní stravu a pitný režim zajišťuje školní jídelna. Zázemí a bezpečnost zajišťuje personál školy. Cílem našeho pedagogického působení je smysluplně a radostně strávený  čas s dětmi, který vytváří podmínky přirozeného rozvoje. Spokojenost a bezpečnost Vašich dětí je naší prioritou.

Cena za týdenní program je 1950,- Kč včetně stravy (2 x svačina a oběd). Nabízíme sourozeneckou slevu – cena za 1 dítě je 1800,- Kč.

Je možné přihlásit děti i na jednotlivé dny v týdnu (cena za 1 den je 390,- ).

Děti přijímáme od 4 let věku.

PROGRAM začíná v 8.00 hod, ale děti přebíráme od 7.30 hod. Pokud je to nutné, je možné po předchozí domluvě přebírat děti již v 7.00 hod. Děti by měly být vyzvednuty do 17.00 hod.

INFORMACE:

Na příměstský tábor dejte dítěti malý batůžek, v kterém bude mít láhev s pitím, pláštěnku nebo bundu proti dešti, jednu čistou roušku v sáčku, plyšáka (pro účely poledního odpočinku), můžete též dítěti dát nějakou sladkost (prosíme nedávat čokolády). I přesto, že je tráva posečená, je ráno v prostorách parku rosa, můžete proto přibalit dětem gumáky (podepsané). Vedoucí PT dohlédnou na to, aby pak dítě bylo přezuto do jiných bot v případě výletu nebo v čase, kdy již svítí sluníčko a není nutné mít gumáky. Je zbytečné, aby pak děti celý den chodily v mokrých botách. Ráno dejte dětem teplou mikinu, příp. bundu – vše lze potom nechat pro případ výletu v parku v zastřešeném místě vyhrazeném pro PT, tj. dítě to nebude celý den nosit v batohu. Také je vhodné dát dětem s sebou náhradní oblečení na převléknutí (pro případ zmoknutí nebo namočení), může být rovněž ponecháno na vyhrazeném místě.

Škola má k dispozici dezinfekci, v případě, že má dítě vlastní z důvodu alergie na anticovidovou dezinfekci, předejte ji vedoucím PT při předávání dítěte. Podle platné legislativy nesmí vedoucí PT vyndat dítěti klíště. V případě, že si to přejete bezprostředně po zjištění této skutečnosti u Vašeho dítěte, oznamte to při předávání dítěte vedoucím PT.

V případě, že budou mít vedoucí PT další instrukce vztahující se k tématu tábora, osloví Vás přímo e-mailem.

 

Zde si můžete stáhnout závaznou přihlášku: přihláška

Přihlášku, prosíme, naskenujte a odešlete e-mailem na: ubytovani@svatojanskakolej.cz

Přihlašovat se můžete také telefonicky u paní Renaty Bartošové: telefon:  739 220 751, 312 256 058

 

 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023

 

10.-14.7.2023    STROJ ČASU ZA INDIÁNY

 

 

17.-21.7.2023   PŘÍBĚH ŘÍŠE FANTAZIE

 

24.-28.7.2023   SVĚT ZVÍŘAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            

Se srdcem vytvořil manGoweb