Přihlášení do Moodle   Přihlášení do ISVOŠ
  • Studium v dosahu Prahya v chráněné přírodní oblasti

  • ErasmusBelfast, München

  • Co rozvíjíme? - chápání, komunikaci, zručnost.

  • Děti do světa neuvádíme,ale s dětmi svět tvoříme!

  • Studentské prostředí

  • Venkukolem školy

  • Uvnitřve škole

Příměstské tábory

Svatojánská kolej pod vedením odborného garanta – Dr. Noemi Bravené pořádá  oblíbené  příměstské tábory pro děti předškolního a mladšího školního věku. Kvalitní a promyšlený program využívá mimořádného přírodního prostředí a velkorysých prostor školy. Za příznivého počasí je program ve školním parku a okolí. Ve vnitřních prostorách mají děti k dispozici hernu, tělocvičnu, keramickou dílnu. Celodenní stravu a pitný režim zajišťuje školní jídelna. Zázemí a bezpečnost zajišťuje personál školy. Cílem našeho pedagogického působení je smysluplně a radostně strávený  čas s dětmi, který vytváří podmínky přirozeného rozvoje. Spokojenost a bezpečnost Vašich dětí je naší prioritou.

Cena za týdenní program je 1800,- Kč včetně stravy (2 x svačina a oběd). Nabízíme sourozeneckou slevu – cena za 1 dítě je 1650,- Kč.

Je možné přihlásit děti i na jednotlivé dny v týdnu (cena za 1 den je 360,- ).

Děti přijímáme od 4 let věku.

PROGRAM začíná v 8.00 hod, ale děti přebíráme od 7.30 hod. Pokud je to nutné, je možné po předchozí domluvě přebírat děti již v 7.00 hod. Děti by měly být vyzvednuty do 17.00 hod.

 

TESTOVÁNÍ COVID-19

Upozorňujeme, že i na příměstské tábory je v den nástupu nutné doložit kromě potvrzení o bezinfekčnosti i doklad související s aktuálními proticovidovými opatřeními. Antigenní test lze provést i zde ve Svatojánské koleji. Děti je nutné předem k testování přihlásit na adrese – sekretariat@svatojanskakolej.cz. Provedení testu si zajistí každý rodič sám (rezervujte si min. 15 minut času při předávání dětí). V případě doložení testu z jiného zařízení, je nutné toto prokázat tištěnou formu, není možné ukázat výsledek na mobilu.

 

INFORMACE:

Na příměstský tábor dejte dítěti malý batůžek, v kterém bude mít láhev s pitím, pláštěnku nebo bundu proti dešti, jednu čistou roušku v sáčku, plyšáka (pro účely poledního odpočinku), můžete též dítěti dát nějakou sladkost (prosíme nedávat čokolády). I přesto, že je tráva posečená, je ráno v prostorách parku rosa, můžete proto přibalit dětem gumáky (podepsané). Vedoucí PT dohlédnou na to, aby pak dítě bylo přezuto do jiných bot v případě výletu nebo v čase, kdy již svítí sluníčko a není nutné mít gumáky. Je zbytečné, aby pak děti celý den chodily v mokrých botách. Ráno dejte dětem teplou mikinu, příp. bundu – vše lze potom nechat pro případ výletu v parku v zastřešeném místě vyhrazeném pro PT, tj. dítě to nebude celý den nosit v batohu. Také je vhodné dát dětem s sebou náhradní oblečení na převléknutí (pro případ zmoknutí nebo namočení), může být rovněž ponecháno na vyhrazeném místě.

Škola má k dispozici dezinfekci, v případě, že má dítě vlastní z důvodu alergie na anticovidovou dezinfekci, předejte ji vedoucím PT při předávání dítěte. Podle platné legislativy nesmí vedoucí PT vyndat dítěti klíště. V případě, že si to přejete bezprostředně po zjištění této skutečnosti u Vašeho dítěte, oznamte to při předávání dítěte vedoucím PT.

V případě, že budou mít vedoucí PT další instrukce vztahující se k tématu tábora, osloví Vás přímo e-mailem.

 

Zde si můžete stáhnout závaznou přihlášku: přihláška

Přihlášku, prosíme, naskenujte a odešlete e-mailem na: ubytovani@svatojanskakolej.cz

Přihlašovat se můžete také telefonicky u paní Renaty Bartošové: telefon:  739 220 751, 312 256 05

 

 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2021

 

 12. – 16. 7. 2021     CESTA ZA INDIÁNSKÝM POKLADEM     

Haló, haló, potřebujeme tvoji pomoc! Jsme čtyři nešťastné indiánky. Proč? Protože se nám ztratil indiánský poklad. Pomůžeš nám ho najít?

Čeká tě nejen spoustu zábavy, ale také pořádné dobrodružství. Naučíme se spolu indiánským dovednostem, vyrobíme si hned několik indiánských předmětů, jako například lapač snů, indiánské čelenky a mnoho dalších. Společně budeme poznávat krásy a taje přírody. Zahrajeme si mnoho zábavných her, vyluštíme spolu hned několik různých hádanek, křížovek i záhadných šifer a hlavně, když budeme šikovní a odvážní, vypátráme poklad a pořádně se pomějeme!

Na vaši pomoc se těší a netrpělivě čekají čtyři nešťastné indiánky Bětka, Ema, Hanka a Anička. Howgh!

19. – 23. 7. 2021     HOBIT A JEHO DOBRODRUŽSTVÍ    

Mají vaše děti rády dobrodružství v přírodě ? Těší se z každého nového poznání ? Chtějí poznat nové kamarády? Tak to je náš tábor to pravé pro ně. Nudit se s námi rozhodně nebudou, celý tábor je bude provázet Hobit, kterému budou pomáhat, aby se mocný prsten nedostal do špatných rukou.

                                    

26. – 30. 7. 2021   CO SE OZÝVÁ ZA DVEŘMI NARNIE

Ve Svatém Janu pod Skalou byl objeven kouzelný vstup do země Narnie! Její obyvatelé však budou potřebovat naši pomoc. V zemi vládne nespravedlivý král Miráz, který ztrpčuje život všem narnijským tvorům. Jedinou nadějí zůstává princ Kaspian. Dokážeme mu pomoci?

Na tomto táboře si vyzkoušíme mnoho tradičních narnijských řemesel, trochu té alchymie, a hlavně budeme pro radost experimentovat se zvuky, tóny a hudebními nástroji.

Vydejte se s námi do země Narnie za princem Kaspianem a zažijte velké dobrodružství! Těšit se na Vás bude Verča, Štěpán, Týna a Nikča.

 

23. – 27. 8. 2021   VÝPRAVA DO POHÁDKOVÉHO SVĚTA BOŽENY NĚMCOVÉ

Máte rádi tradiční pohádky? Vypravte se s námi do světa Boženy Němcové. Prožijete s námi pohádkový týden plný úkolů, her a všemožných dovedností a vědomostí, které se vám v životě určitě neztratí. Vyzkoušíte si také, jak se dříve žilo a jak třeba zrovna naše slavná spisovatelka, Božena Němcová, vyrůstala. Na konci naší výpravy na vás čeká překvapení! Chcete zjistit jaké? Neváhejte se přihlásit. Těšíme se na vás!

 

 

 

 

 

 

                            

Se srdcem vytvořil manGoweb