Přihlášení do Moodle   Přihlášení do ISVOŠ
  • Studium v dosahu Prahya v chráněné přírodní oblasti

  • ErasmusBelfast, München

  • Co rozvíjíme? - chápání, komunikaci, zručnost.

  • Děti do světa neuvádíme,ale s dětmi svět tvoříme!

  • Studentské prostředí

  • Venkukolem školy

  • Uvnitřve škole

Svatební obřady

Milí příznivci Svatojánské koleje, vážení snoubenci,

těší nás Váš zájem o prostory naší školy či přilehlého parku, který jste si vybrali pro Váš velký den. Pro uspořádání  svatebního  obřadu Vám můžeme nabídnout následující prostory:

 

Klášterní refektář

Historická místnost v přízemí starobylého kláštera je jedinečným prostorem, který je nejčastěji využíván při slavnostních příležitostech. Odehrávají se v něm mimo jiné četné svatební obřady, koncerty, přednášky či kulturní představení. Výzdoba tohoto prostoru je téměř původní. Pyšní se bohatou štukovou dekorací i cenou freskou od malíře Jana Václava Špitzera malované kolem roku 1764.

Park

V posledních letech organizujeme desítky svateb hlavně v areálu přilehlého parku. Jedná se o pozemky původních klášterních zahrad, které byly kolem roku 1900 přebudovány do podoby francouzského parku. Dnes již z tohoto zlatého věku moc nezbývá, ale staleté duby jsou o sto let starší a krásnější a s monumentální skálou v pozadí vytváří dokonalou kulisu svatebních fotografií. Nejenom obřady, ale i vlastní oslavy jsou stále populárnější v přírodním stylu uprostřed krásného parku.

Vaše dotazy a rezervaci termínu svatebního obřadu či hostiny směrujte na pana Michala Šedivého,  kontaktovat jej můžete na níže uvedeném emailu nebo telefonním čísle:

 email: spravcebudovy@svatojanskakolej.cztelefon:  312 256 054

Rezervaci termínů doporučujeme sjednat nejméně 3 měsíce předem, zvláště pokud máte zájem o termín v měsících  červen – září.

 Jsme připraveni Vám prostory ukázat během Vaší osobní návštěvy.

Naše hosty prosíme o dodržování podmínek, které stanovuje Návštěvní řád.

Návštěvní řád parku

Návštěvní řád

Se srdcem vytvořil manGoweb